Классик

Иван Ильин
16 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 26 лип 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 липня 2026, Poker Lovers Invitational.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 31.3% 5/16
Бали 23.70 з них 4.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 1.90

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 27.3% 3/11
мафія 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 68.8%
дон 3 18.8%
мафія 2 12.5%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 16 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 Poker Lovers 2nd Chance Turbo
У середньому топ-92.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 9 з 10

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Poker Lovers 2nd Chance Turbo 26 липня 2026 · iMafia · Любляна ігор 4 · перемог 1 · бали 5.70 · допи +1.00 · штраф −0.30 · ПУ —
19 з 20 топ-95.0%
Poker Lovers Invitational 25–26 липня 2026 · iMafia · Любляна ігор 12 · перемог 4 · бали 18.20 · допи +3.60 · штраф −1.60 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
8 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 31.3% (5/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · Poker Lovers Invitational, Відбір

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 2 12.5% 0.0% 0/2
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 2 12.5% 0.0% 0/2
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 2 12.5% 0.0% 0/2
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 2 12.5% 50.0% 1/2
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 2 18.2% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 18.2% 0.0% 0/2
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 2 18.2% 50.0% 1/2
роль ще не випадала
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.