Akteur

Yegor Ivanov
8 ігор за 2026 рік · 17 загалом ·турнірні ігри · остання гра 9 сер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 75.0% (6/8) — 8 ігор · мало
Доп/гру 0.40 за 8 ігор — 8 ігор · мало
Мирний 50.0% (1/2) — 2 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) — 2 гри · мало
Дон 100.0% (4/4) — 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 8
Win-rate 75.0% 6/8
Бали 17.20 з них 3.20 допами Середній доп: 0.40
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 4/4
мирний 50.0% 1/2
мафія 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
дон 4 50.0%
мирний 2 25.0%
мафія 2 25.0%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце City League 2026. Cologne
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 City League 2026. Cologne
Найкращий дон ×1 City League 2026. Cologne
Найчастіше ПУ ×1 PLM EU 2025. Cologne. Series 1

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 17 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 City League 2026. Cologne
У середньому топ-45.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 2 з 10
2025 1 0 7 з 10

iMafia · 4.00 очок рейтингу

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
City League 2026. Cologne 9 серпня 2026 · iMafia · Кельн · City League 2026, етап 20 ігор 8 · перемог 6 · бали 17.20 · допи +3.20 · штраф — · ПУ — Найкращий гравець мафіїНайкращий дон
7 з 10 топ-70.0%
PLM EU 2025. Cologne. Series 1 6 липня 2025 · iMafia · Кельн · Professional League of Mafia 2025, етап 28 ігор 9 · перемог 3 · бали 14.20 · допи +2.20 · штраф −0.60 · ПУ 3 Найчастіше ПУ
4.00 очок iMafia

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
8 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · City League 2026. Cologne, Відбір

Активність

1 ігровий день, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
8 ігор · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
2 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.