Medical_Femme

Alina Valeriivna
22 гри за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 30 сер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 35.7% (5/14) 62.5% (5/8) 14 ігор · мало
Доп/гру 0.16 за 14 ігор 0.20 за 8 ігор 14 ігор · мало
Мирний 25.0% (2/8) 33.3% (1/3) 8 ігор · мало
Шериф 33.3% (1/3) 100.0% (2/2) 3 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) 100.0% (1/1) 2 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 22
Win-rate 45.5% 10/22
Бали 34.40 з них 3.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 1.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
дон 66.7% 2/3
шериф 60.0% 3/5
мирний 27.3% 3/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 50.0%
шериф 5 22.7%
мафія 3 13.6%
дон 3 13.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 22 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 City League 2026. Kiel
У середньому топ-65.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 4 з 10

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
City League 2026. Semifinal Berlin 29–30 серпня 2026 · iMafia · Берлін · City League 2026, етап 23 ігор 14 · перемог 5 · бали 20.00 · допи +2.20 · штраф −1.40 · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
City League 2026. Kiel 13 червня 2026 · iMafia · Кіль · City League 2026, етап 10 ігор 8 · перемог 5 · бали 14.60 · допи +1.60 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
8 ігор

Активність

3 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 3 13.6% 0.0% 0/3
4 1 4.5% 0.0% 0/1
5 2 9.1% 50.0% 1/2
6 3 13.6% 66.7% 2/3
7 2 9.1% 100.0% 2/2
8 3 13.6% 100.0% 3/3
9 3 13.6% 0.0% 0/3
10 2 9.1% 0.0% 0/2
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 3 27.3% 0.0% 0/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 2 18.2% 0.0% 0/2
10 1 9.1% 0.0% 0/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.