MLK

Oleksandr Malyk
113 ігор за 2026 рік · 164 загалом ·турнірні ігри · остання гра 30 сер 2026
14 турнірів · найближчий — The Draft online, 20 жов
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 34.6% (9/26) 47.8% (32/67) 26 ігор
Доп/гру 0.35 за 26 ігор 0.47 за 67 ігор 26 ігор
Мирний 22.2% (4/18) 45.2% (19/42) 18 ігор
Шериф 100.0% (1/1) 50.0% (2/4) 1 гра · мало
Мафія 50.0% (2/4) 54.5% (6/11) 4 гри · мало
Дон 66.7% (2/3) 50.0% (5/10) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 113
Win-rate 44.2% 50/113
Бали 204.58 з них 49.66 допами · штраф віднято Середній доп: 0.44
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.40 10 ПУ
Штрафи 8.08

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 12/21
дон 53.8% 7/13
шериф 50.0% 3/6
мирний 38.4% 28/73

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 73 64.6%
мафія 21 18.6%
дон 13 11.5%
шериф 6 5.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 14 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
20–21 жов через 3 дні The Draft online iMafia · Онлайн особистий залік 50 з 50 місць зайнято
22 жов через 5 днів IMafia Pro League Online 2026 5TH SF Series 2 iMafia · Онлайн · IMafia Pro League Online 2026, етап 25 особистий залік 11 з 10 місць зайнято

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Seven Hills Cup
Номінації
Найкращий мирний ×1 IMafia Pro League EU 2026 Munich Series 1

Підсумки за турнірами

Турнірів 14 164 гри
Фіналів 1 7.1% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 55 Seven Hills Cup
У середньому топ-55.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 10 1 2 з 55
2025 4 0 4 з 10

iMafia · 2415.00 очок рейтингу

Останні турніри

38 з 51 топ-74.5%
Over Hype 29–30 серпня 2026 · iMafia · Валенсія ігор 12 · перемог 5 · бали 19.70 · допи +3.20 · штраф −0.50 · ПУ —
128.00 очок iMafia
14 з 21 топ-66.7%
IMafia Pro League EU 2026 Munich 1st Semi-final 15–16 серпня 2026 · iMafia · Мюнхен · IMafia Pro League EU 2026, етап 38 ігор 14 · перемог 4 · бали 22.40 · допи +5.80 · штраф −1.60 · ПУ 2
2 з 55 топ-3.6%
Seven Hills Cup фінал 11–12 липня 2026 · iMafia · Нюрнберг ігор 16 · перемог 11 · бали 37.48 · допи +10.96 · штраф −0.48 · ПУ 1
1133.00 очок iMafia
11 з 20 топ-81.3%
Fantastic four 2026 9–10 червня 2026 · iMafia · Онлайн команда Shadow Crew · особисто 65 з 80 ігор 14 · перемог 7 · бали 24.90 · допи +4.60 · штраф −0.70 · ПУ —
57.00 очок iMafia

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
14 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+1.30 · Чемпіонат Європи 2026, Відбір

Активність

16 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
113 ігор · частки рахуються від них
1 15 13.3% 33.3% 5/15
2 8 7.1% 25.0% 2/8
3 9 8.0% 44.4% 4/9
4 12 10.6% 50.0% 6/12
5 12 10.6% 33.3% 4/12
6 10 8.8% 50.0% 5/10
7 9 8.0% 66.7% 6/9
8 11 9.7% 54.5% 6/11
9 11 9.7% 27.3% 3/11
10 16 14.2% 56.3% 9/16
73 гри за мирний · частки рахуються від них
1 9 12.3% 44.4% 4/9
2 5 6.8% 20.0% 1/5
3 7 9.6% 28.6% 2/7
4 8 11.0% 50.0% 4/8
5 10 13.7% 30.0% 3/10
6 6 8.2% 50.0% 3/6
7 6 8.2% 50.0% 3/6
8 5 6.8% 40.0% 2/5
9 8 11.0% 25.0% 2/8
10 9 12.3% 44.4% 4/9
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 2 33.3% 50.0% 1/2
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 4 19.0% 25.0% 1/4
2 2 9.5% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 14.3% 33.3% 1/3
5 2 9.5% 50.0% 1/2
6 2 9.5% 100.0% 2/2
7 1 4.8% 100.0% 1/1
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 1 4.8% 0.0% 0/1
10 3 14.3% 100.0% 3/3
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 15.4% 0.0% 0/2
7 2 15.4% 100.0% 2/2
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 2 15.4% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.