Old Money

Екатерина Будникова
34 гри за 2026 рік · 46 загалом ·турнірні ігри · остання гра 30 сер 2026
4 турніри ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 54.5% (12/22) 41.7% (5/12) 22 гри
Доп/гру 0.41 за 22 гри 0.33 за 12 ігор 22 гри
Мирний 47.4% (9/19) 25.0% (2/8) 19 ігор
Шериф — 100.0% (1/1) 0 ігор
Мафія 100.0% (1/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало
Дон 100.0% (2/2) 100.0% (1/1) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 34
Win-rate 50.0% 17/34
Бали 62.90 з них 13.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.39
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.00 5 ПУ
Штрафи 1.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 100.0% 3/3
мафія 66.7% 2/3
мирний 40.7% 11/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 79.4%
мафія 3 8.8%
дон 3 8.8%
шериф 1 2.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець High Level Games 2026. Valencia. Series 7
Номінації
MVP ×1 High Level Games 2026. Valencia. Series 7
Найкращий гравець міста ×1 High Level Games 2026. Valencia. Series 7
Найкращий мирний ×1 High Level Games 2026. Valencia. Series 7

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 46 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 High Level Games 2026. Valencia. Series 7
У середньому топ-44.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 1 з 10
2025 1 0 40 з 86

iMafia · 476.00 очок рейтингу

Останні турніри

28 з 51 топ-54.9%
Over Hype 29–30 серпня 2026 · iMafia · Валенсія ігор 12 · перемог 8 · бали 21.80 · допи +2.40 · штраф −0.60 · ПУ 2
194.00 очок iMafia
1 з 10 перемога
High Level Games 2026. Valencia. Series 7 9 серпня 2026 · iMafia · Валенсія · High Level Games 2026, етап 7 ігор 10 · перемог 4 · бали 21.30 · допи +6.70 · штраф — · ПУ 2 MVPНайкращий гравець містаНайкращий мирний
27 з 40 топ-67.5%
Valenciaga 20–21 червня 2026 · iMafia · Валенсія ігор 12 · перемог 5 · бали 20.40 · допи +4.00 · штраф −0.60 · ПУ 1
190.00 очок iMafia
40 з 86 топ-46.5%
Mirage Mafia Open 2025 31 травня – 1 червня 2025 · iMafia · Варшава ігор 12 · перемог 7 · бали 22.70 · допи +4.00 · штраф −0.30 · ПУ 3
92.00 очок iMafia

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 54.5% (12/22)
Найбільший штраф
−0.60 · Over Hype, Відбір

Активність

5 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 3 8.8% 33.3% 1/3
2 4 11.8% 50.0% 2/4
3 3 8.8% 33.3% 1/3
4 4 11.8% 100.0% 4/4
5 3 8.8% 33.3% 1/3
6 3 8.8% 33.3% 1/3
7 3 8.8% 0.0% 0/3
8 3 8.8% 66.7% 2/3
9 4 11.8% 50.0% 2/4
10 4 11.8% 75.0% 3/4
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.1% 33.3% 1/3
2 3 11.1% 33.3% 1/3
3 3 11.1% 33.3% 1/3
4 2 7.4% 100.0% 2/2
5 2 7.4% 50.0% 1/2
6 2 7.4% 0.0% 0/2
7 3 11.1% 0.0% 0/3
8 1 3.7% 0.0% 0/1
9 4 14.8% 50.0% 2/4
10 4 14.8% 75.0% 3/4
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 66.7% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.