Турист.

Антон Солоха
101 гра за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 27 вер 2026
11 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 48.4% (15/31) 43.2% (16/37) 31 гра
Доп/гру 0.43 за 31 гру 0.39 за 37 ігор 31 гра
Мирний 50.0% (9/18) 37.5% (9/24) 18 ігор
Шериф 0.0% (0/1) 20.0% (1/5) 1 гра · мало
Мафія 25.0% (1/4) 83.3% (5/6) 4 гри · мало
Дон 62.5% (5/8) 50.0% (1/2) 8 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 101
Win-rate 46.5% 47/101
Бали 183.60 з них 37.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.37
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 0.71 7 ПУ
Штрафи 2.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 68.8% 11/16
дон 61.5% 8/13
мирний 42.2% 27/64
шериф 12.5% 1/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 64 63.4%
мафія 16 15.8%
дон 13 12.9%
шериф 8 7.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 11 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець мафії ×2 Ukrainian City Cup Lviv 2026 · Ukrainian City Cup Lviv 2026 Серія 7
Найкращий мирний ×1 Ukrainian City Cup Lviv 2026 Серія 3
Найкраща мафія ×1 Western Mafia Tour Lviv 2026 2 серія
Найкращий дон ×1 Ukrainian City Cup Lviv 2026
Найчастіше ПУ ×1 Ukrainian City Cup Lviv 2026 Серія 3

Підсумки за турнірами

Турнірів 11 101 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Ukrainian City Cup Lviv 2026 Серія 7
У середньому топ-54.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 11 0 1 з 10

iMafia · 492.00 очок рейтингу

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Ukrainian City Cup Lviv 2026 26–27 вересня 2026 · iMafia · Львів ігор 16 · перемог 7 · бали 27.90 · допи +6.20 · штраф −1.30 · ПУ — Найкращий гравець мафіїНайкращий дон
321.00 очок iMafia
3 з 10 топ-30.0%
Кубок Туриста 5 вересня 2026 · iMafia · Сколе ігор 6 · перемог 4 · бали 14.20 · допи +4.20 · штраф — · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
Western Mafia Tour Lviv 2026 3 серія 8 серпня 2026 · iMafia · Львів · Western Mafia Tour 2026, етап 7 ігор 9 · перемог 4 · бали 16.00 · допи +3.00 · штраф — · ПУ —
1 з 10 перемога
Ukrainian City Cup Lviv 2026 Серія 7 27 червня 2026 · iMafia · Львів · Ukrainian City Cup Lviv 2026, етап 7 ігор 8 · перемог 4 · бали 16.10 · допи +3.90 · штраф — · ПУ 1 Найкращий гравець мафії

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Найкращий місяць
червень 2026 — 52.9% (9/17)
Максимум допів за гру
+1.20 · Ukrainian City Cup Lviv 2026, Фінал серії

Активність

13 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
101 гра · частки рахуються від них
1 11 10.9% 54.5% 6/11
2 12 11.9% 33.3% 4/12
3 12 11.9% 58.3% 7/12
4 8 7.9% 37.5% 3/8
5 11 10.9% 54.5% 6/11
6 5 5.0% 40.0% 2/5
7 11 10.9% 36.4% 4/11
8 10 9.9% 30.0% 3/10
9 11 10.9% 63.6% 7/11
10 10 9.9% 50.0% 5/10
64 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 7.8% 80.0% 4/5
2 8 12.5% 25.0% 2/8
3 8 12.5% 50.0% 4/8
4 5 7.8% 20.0% 1/5
5 7 10.9% 57.1% 4/7
6 5 7.8% 40.0% 2/5
7 5 7.8% 20.0% 1/5
8 9 14.1% 33.3% 3/9
9 6 9.4% 50.0% 3/6
10 6 9.4% 50.0% 3/6
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 25.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 50.0% 1/2
10 1 12.5% 0.0% 0/1
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 18.8% 66.7% 2/3
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 12.5% 100.0% 2/2
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 3 18.8% 100.0% 3/3
10 2 12.5% 50.0% 1/2
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 3 23.1% 66.7% 2/3
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 23.1% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.