Мэри (Батуми)

Марина Зиброва
90 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 27 вер 2026
7 турнірів ·1× переможець· найближчий — Joker Cup, 7 лис
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 38.0% (19/50) 68.8% (11/16) 50 ігор
Доп/гру 0.42 за 50 ігор 0.50 за 16 ігор 50 ігор
Мирний 35.9% (14/39) 66.7% (8/12) 39 ігор
Шериф 20.0% (1/5) 100.0% (1/1) 5 ігор · мало
Мафія 80.0% (4/5) 66.7% (2/3) 5 ігор · мало
Дон 0.0% (0/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 90
Win-rate 45.6% 41/90
Бали 160.38 з них 37.34 допами · штраф віднято Середній доп: 0.41
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 1.00 8 ПУ
Штрафи 7.96

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 63.6% 7/11
дон 50.0% 2/4
шериф 42.9% 3/7
мирний 42.6% 29/68

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 68 75.6%
мафія 11 12.2%
шериф 7 7.8%
дон 4 4.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
7–8 лис через 20 днів Joker Cup iMafia · Єреван особистий залік 47 з 40 місць зайнято

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найчастіше ПУ ×1 Лига Кавказа 2026 Серия 2

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 90 ігор
Фіналів 2 28.6% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 20 Турнір зі спортивної мафії «КРИЇВКА» | Батумі 2026
У середньому топ-58.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 7 2 1 з 20

iMafia · 843.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 22 топ-45.5%
Mafia express фінал 26–27 вересня 2026 · iMafia · Батумі ігор 16 · перемог 5 · бали 26.64 · допи +9.40 · штраф −3.96 · ПУ 1
262.00 очок iMafia
9 з 10 топ-90.0%
High Level Games 2026. Batumi. Series 8 29 серпня 2026 · iMafia · Батумі · High Level Games 2026, етап 8 ігор 10 · перемог 4 · бали 17.00 · допи +4.30 · штраф −1.30 · ПУ 1
7 з 10 топ-70.0%
Лига Кавказа 2026 Серия 9 13–14 серпня 2026 · iMafia · Батумі · Лига Кавказа 2026, етап 10 ігор 10 · перемог 5 · бали 18.00 · допи +3.60 · штраф −0.60 · ПУ 2
10 з 10 топ-83.3%
Guild of Mafia 8–9 серпня 2026 · iMafia · Тбілісі команда Критический успех · особисто 25 з 30 ігор 14 · перемог 5 · бали 22.80 · допи +3.80 · штраф — · ПУ —
98.00 очок iMafia

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
35 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 68.8% (11/16)
Найбільший штраф
−2.64 · Mafia express, Фінал

Активність

12 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
90 ігор · частки рахуються від них
1 11 12.2% 54.5% 6/11
2 8 8.9% 50.0% 4/8
3 8 8.9% 50.0% 4/8
4 11 12.2% 27.3% 3/11
5 8 8.9% 75.0% 6/8
6 12 13.3% 50.0% 6/12
7 7 7.8% 14.3% 1/7
8 7 7.8% 28.6% 2/7
9 8 8.9% 50.0% 4/8
10 10 11.1% 50.0% 5/10
68 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 14.7% 50.0% 5/10
2 6 8.8% 50.0% 3/6
3 4 5.9% 50.0% 2/4
4 9 13.2% 22.2% 2/9
5 8 11.8% 75.0% 6/8
6 7 10.3% 57.1% 4/7
7 6 8.8% 16.7% 1/6
8 5 7.4% 40.0% 2/5
9 5 7.4% 20.0% 1/5
10 8 11.8% 37.5% 3/8
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 57.1% 25.0% 1/4
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 3 27.3% 100.0% 3/3
10 1 9.1% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.