Пим

Юля Пимонова
11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 22 жов 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 жовтня 2023, Mediterranean Grand Prix 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 54.5% 6/11
Бали 5.10 з них 0.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 100.0% 2/2
мирний 40.0% 2/5
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 45.5%
дон 3 27.3%
мафія 2 18.2%
шериф 1 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 22 з 40 Mediterranean Grand Prix 2023
У середньому топ-55.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 22 з 40

mafgame · 4.00 очок рейтингу

Останні турніри

22 з 40 топ-55.0%
Mediterranean Grand Prix 2023 20–22 жовтня 2023 · mafgame · Лімасол ігор 11 · перемог 6 · бали 5.10 · допи +0.90 · штраф −0.90 · ПУ —
4.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
5 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 1 9.1% 0.0% 0/1
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.