OXY

Катерина Нагаткина
29 ігор ·турнірні ігри · остання гра 4 лис 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 листопада 2024, German Mafia Cup - 2024 Last Chance Limassol.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 29
Win-rate 55.2% 16/29
Бали 17.10 з них 3.50 допами Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мирний 57.9% 11/19
мафія 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 65.5%
дон 5 17.2%
мафія 3 10.3%
шериф 2 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 German Mafia Cup - 2024 Last Chance Limassol

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 29 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 German Mafia Cup - 2024 Last Chance Limassol
У середньому топ-35.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 3 0 3 з 10

mafgame · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
German Mafia Cup - 2024 Last Chance Limassol 4 листопада 2024 · mafgame · Лімасол · German Mafia Cup, етап 15 ігор 9 · перемог 6 · бали 6.70 · допи +1.60 · штраф — · ПУ 1 Найкращий гравець мафії
3 з 10 топ-30.0%
Кубок Ксении 31 травня 2024 · mafgame · רמת גן ігор 8 · перемог 5 · бали 4.75 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
0.00 очок mafgame
19 з 40 топ-47.5%
MAF WEEKEND: Турнир №1 24–25 травня 2024 · mafgame · Хадера ігор 12 · перемог 5 · бали 5.73 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
29 ігор
Найкращий місяць
травень 2024 — 50.0% (10/20)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 4 13.8% 75.0% 3/4
2 3 10.3% 33.3% 1/3
3 2 6.9% 0.0% 0/2
4 2 6.9% 50.0% 1/2
5 1 3.4% 0.0% 0/1
6 2 6.9% 50.0% 1/2
7 4 13.8% 100.0% 4/4
8 3 10.3% 66.7% 2/3
9 3 10.3% 33.3% 1/3
10 5 17.2% 60.0% 3/5
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 15.8% 66.7% 2/3
2 3 15.8% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 1 5.3% 0.0% 0/1
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 3 15.8% 100.0% 3/3
8 3 15.8% 66.7% 2/3
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 3 15.8% 66.7% 2/3
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 66.7% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 2 40.0% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.