Benjamin

Сергій Подопригор
40 ігор ·турнірні ігри · остання гра 13 жов 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 жовтня 2024, Mafia Champions League Ukraine 2024. Kharkiv/11.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 40
Win-rate 40.0% 16/40
Бали 17.45 з них 4.75 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.50 6 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 2/4
мирний 44.8% 13/29
дон 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 72.5%
шериф 4 10.0%
мафія 4 10.0%
дон 3 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 Mafia Champions League Ukraine 2024. Kharkiv/11
Найчастіше ПУ ×1 Mafia Champions League Ukraine 2024. Poltava/09

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 40 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Mafia Champions League Ukraine 2024. Kharkiv/11
У середньому топ-67.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 4 0 2 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Mafia Champions League Ukraine 2024. Kharkiv/11 13 жовтня 2024 · mafgame · Харків · "Mafia Champions League" Ukraine 2024, етап 12 ігор 10 · перемог 7 · бали 7.95 · допи +2.40 · штраф −0.40 · ПУ 2 Найкращий гравець міста
7 з 10 топ-70.0%
Mafia Champions League Ukraine 2024. Poltava/09 6 жовтня 2024 · mafgame · Полтава · "Mafia Champions League" Ukraine 2024, етап 10 ігор 10 · перемог 3 · бали 3.70 · допи +0.95 · штраф — · ПУ 2 Найчастіше ПУ
9 з 10 топ-90.0%
Mafia Champions League Ukraine 2024. Kharkiv/10 29 вересня 2024 · mafgame · Харків · "Mafia Champions League" Ukraine 2024, етап 11 ігор 10 · перемог 3 · бали 3.00 · допи +0.35 · штраф — · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
Mafia Champions League Ukraine 2024. Poltava/06 30 червня 2024 · mafgame · Полтава · "Mafia Champions League" Ukraine 2024, етап 7 ігор 10 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +1.05 · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2024 — 50.0% (10/20)
Максимум допів за гру
+0.40 · Mafia Champions League Ukraine 2024. Kharkiv/11

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 4 10.0% 75.0% 3/4
2 5 12.5% 40.0% 2/5
3 4 10.0% 25.0% 1/4
4 4 10.0% 50.0% 2/4
5 5 12.5% 20.0% 1/5
6 6 15.0% 16.7% 1/6
7 3 7.5% 33.3% 1/3
8 3 7.5% 33.3% 1/3
9 2 5.0% 100.0% 2/2
10 4 10.0% 50.0% 2/4
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.4% 0.0% 0/1
2 4 13.8% 50.0% 2/4
3 4 13.8% 25.0% 1/4
4 3 10.3% 66.7% 2/3
5 3 10.3% 33.3% 1/3
6 5 17.2% 20.0% 1/5
7 2 6.9% 50.0% 1/2
8 2 6.9% 50.0% 1/2
9 2 6.9% 100.0% 2/2
10 3 10.3% 66.7% 2/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 50.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.