Metaxa

Henrieta
12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 2 бер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 березня 2025, Vyshnia Cup 2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 25.0% 3/12
Бали 2.65 з них 0.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 40.0% 2/5
дон 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/2
мафія 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 41.7%
дон 3 25.0%
шериф 2 16.7%
мафія 2 16.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 28 з 30 Vyshnia Cup 2025
У середньому топ-93.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 28 з 30

mafgame · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

28 з 30 топ-93.3%
Vyshnia Cup 2025 1–2 березня 2025 · mafgame · Рига ігор 12 · перемог 3 · бали 2.73 · допи +0.60 · штраф −0.20 · ПУ 1
3.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
9 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 2 16.7% 50.0% 1/2
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.