Муфаса

Арстан
12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 16 бер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 березня 2025, FOUR SEASONS: ASTANA.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 66.7% 8/12
Бали 6.90 з них 0.90 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мирний 71.4% 5/7
мафія 50.0% 2/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 58.3%
мафія 4 33.3%
дон 1 8.3%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 44 FOUR SEASONS: ASTANA
У середньому топ-25.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 11 з 44

mafgame · 7.00 очок рейтингу

Останні турніри

11 з 44 топ-25.0%
FOUR SEASONS: ASTANA 15–16 березня 2025 · mafgame · Астана ігор 12 · перемог 8 · бали 7.06 · допи +0.90 · штраф — · ПУ 2
7.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 2 16.7% 100.0% 2/2
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 16.7% 100.0% 2/2
8 2 16.7% 100.0% 2/2
9 2 16.7% 50.0% 1/2
10 1 8.3% 0.0% 0/1
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 100.0% 2/2
9 2 28.6% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.