Holdem1

Ravil
12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 29 бер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 березня 2025, Four Seasons: New York Times.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 50.0% 6/12
Бали 5.60 з них 1.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мирний 50.0% 5/10
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 83.3%
шериф 1 8.3%
дон 1 8.3%
мафія 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 14 з 31 Four Seasons: New York Times
У середньому топ-45.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 14 з 31

mafgame · 4.00 очок рейтингу

Останні турніри

14 з 31 топ-45.2%
Four Seasons: New York Times 27–29 березня 2025 · mafgame · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 6 · бали 5.60 · допи +1.30 · штраф −0.20 · ПУ —
4.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
7 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 2 20.0% 50.0% 1/2
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 1 10.0% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.