Vesper

32 гри ·турнірні ігри · остання гра 16 кві 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 квітня 2025, ССT USA 1 фаза.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 32
Win-rate 31.3% 10/32
Бали 10.10 з них 2.60 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 2/4
дон 33.3% 2/6
мирний 30.0% 6/20
мафія 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 62.5%
дон 6 18.8%
шериф 4 12.5%
мафія 2 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 32 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 10 MGL (MafGame League) - 2025/05
У середньому топ-76.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 4 0 6 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-87.5%
ССT USA 1 фаза 16 квітня 2025 · mafgame · Онлайн команда Капитан Mike LA · особисто 35 з 40 ігор 12 · перемог 3 · бали 3.05 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
8 з 10 топ-80.0%
CCT USA 16/04 16 квітня 2025 · mafgame · Онлайн ігор 6 · перемог 2 · бали 1.90 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
10 з 13 топ-76.9%
CCT USA 26/03 26 березня 2025 · mafgame · Онлайн ігор 6 · перемог 1 · бали 1.15 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
MGL (MafGame League) - 2025/05 8 лютого 2025 · mafgame · Онлайн · MGL (MafGame League), етап 6 ігор 8 · перемог 4 · бали 4.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Найкращий місяць
квітень 2025 — 27.8% (5/18)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 8 25.0% 0.0% 0/8
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 3.1% 100.0% 1/1
4 4 12.5% 100.0% 4/4
5 1 3.1% 100.0% 1/1
6 3 9.4% 0.0% 0/3
7 4 12.5% 50.0% 2/4
8 2 6.2% 0.0% 0/2
9 6 18.8% 16.7% 1/6
10 3 9.4% 33.3% 1/3
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 30.0% 0.0% 0/6
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 2 10.0% 100.0% 2/2
5 1 5.0% 100.0% 1/1
6 2 10.0% 0.0% 0/2
7 2 10.0% 0.0% 0/2
8 2 10.0% 0.0% 0/2
9 3 15.0% 33.3% 1/3
10 1 5.0% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 2 50.0% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 100.0% 0.0% 0/2
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 33.3% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 33.3% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.