Пылючка

Anhelova Valeriia
18 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 кві 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 квітня 2025, Mafia Online Open66 III.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 18
Win-rate 61.1% 11/18
Бали 9.45 з них 1.20 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 75.0% 9/12
шериф 50.0% 1/2
мафія 33.3% 1/3
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 66.7%
мафія 3 16.7%
шериф 2 11.1%
дон 1 5.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 18 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 52 Mafia Online Open66 III
У середньому топ-17.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 1 9 з 52

mafgame · 10.00 очок рейтингу

Останні турніри

9 з 52 топ-17.3%
Mafia Online Open66 III фінал 21–23 квітня 2025 · mafgame · Онлайн ігор 18 · перемог 11 · бали 9.45 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 2
10.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Найкращий місяць
квітень 2025 — 61.1% (11/18)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
18 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 2 11.1% 100.0% 2/2
5 1 5.6% 0.0% 0/1
6 4 22.2% 50.0% 2/4
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 16.7% 33.3% 1/3
10 4 22.2% 75.0% 3/4
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 25.0% 33.3% 1/3
10 3 25.0% 100.0% 3/3
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 2 66.7% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 1 100.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.