W1LD

Влад Камельян
12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 29 чер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 червня 2025, FOUR SEASONS: TASHKENT.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 25.0% 3/12
Бали −1.55 з них 1.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 5.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 1/2
шериф 25.0% 1/4
мирний 20.0% 1/5
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 41.7%
шериф 4 33.3%
мафія 2 16.7%
дон 1 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 30 з 30 FOUR SEASONS: TASHKENT
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 30 з 30

mafgame · 4.00 очок рейтингу

Останні турніри

30 з 30 топ-100.0%
FOUR SEASONS: TASHKENT 28–29 червня 2025 · mafgame · Ташкент ігор 12 · перемог 3 · бали −1.55 · допи +1.20 · штраф −5.00 · ПУ —
4.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
7 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 2 16.7% 0.0% 0/2
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 2 16.7% 0.0% 0/2
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 2 16.7% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 40.0% 0.0% 0/2
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.