River

Ekaterina Revina
16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 17 сер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 серпня 2025, 🇪🇺 Чемпионат Европы 2025 🇪🇺.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 68.8% 11/16
Бали 10.15 з них 1.90 допами Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
мирний 63.6% 7/11
дон 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 68.8%
мафія 3 18.8%
дон 2 12.5%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 44 🇪🇺 Чемпионат Европы 2025 🇪🇺
У середньому топ-13.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 1 6 з 44

mafgame · 21.00 очок рейтингу

Останні турніри

6 з 44 топ-13.6%
🇪🇺 Чемпионат Европы 2025 🇪🇺 фінал 16–17 серпня 2025 · mafgame · Бонн ігор 16 · перемог 11 · бали 10.15 · допи +1.90 · штраф — · ПУ —
21.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
серпень 2025 — 68.8% (11/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 3 18.8% 66.7% 2/3
2 1 6.2% 100.0% 1/1
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 2 12.5% 100.0% 2/2
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 2 12.5% 0.0% 0/2
10 2 12.5% 50.0% 1/2
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 27.3% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 1 9.1% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.