Unique

Сабина Кашкенова
16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 24 сер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 серпня 2025, FOUR SEASONS ALMATY: AUTUMN.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 56.3% 9/16
Бали 7.85 з них 1.10 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
дон 66.7% 2/3
мирний 50.0% 4/8
мафія 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 50.0%
шериф 3 18.8%
дон 3 18.8%
мафія 2 12.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 30 FOUR SEASONS ALMATY: AUTUMN
У середньому топ-20.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 1 6 з 30

mafgame · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

6 з 30 топ-20.0%
FOUR SEASONS ALMATY: AUTUMN фінал 23–24 серпня 2025 · mafgame · Алмати ігор 16 · перемог 9 · бали 7.85 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —
0.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
серпень 2025 — 56.3% (9/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 12.5% 0.0% 0/2
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 12.5% 100.0% 2/2
6 2 12.5% 100.0% 2/2
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 2 12.5% 50.0% 1/2
9 3 18.8% 66.7% 2/3
10 3 18.8% 66.7% 2/3
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 25.0% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 100.0% 2/2
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 100.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 66.7% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.