Bakhar

Gulbakhar Ilyasova
16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 5 жов 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 жовтня 2025, FOUR SEASONS: ALL STARS.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 68.8% 11/16
Бали 9.05 з них 1.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 4/4
дон 100.0% 1/1
мирний 54.5% 6/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 68.8%
мафія 4 25.0%
дон 1 6.2%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце FOUR SEASONS: ALL STARS

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 33 FOUR SEASONS: ALL STARS
У середньому топ-6.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 1 2 з 33

mafgame · 24.00 очок рейтингу

Останні турніри

2 з 33 топ-6.1%
FOUR SEASONS: ALL STARS фінал 4–5 жовтня 2025 · mafgame · Алмати ігор 16 · перемог 11 · бали 9.05 · допи +1.00 · штраф −0.20 · ПУ —
24.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
10 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2025 — 68.8% (11/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 3 18.8% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 12.5% 100.0% 2/2
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 4 25.0% 75.0% 3/4
10 2 12.5% 50.0% 1/2
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 18.2% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 2 18.2% 50.0% 1/2
роль ще не випадала
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 75.0% 100.0% 3/3
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.