Allikab

Alla
9 ігор ·турнірні ігри · остання гра 21 вер 2025
Порівняти
Після 10 ігор тут з'являться форма та особисті рекорди.
Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 9
Win-rate 55.6% 5/9
Бали 4.05 з них 0.30 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 66.7% 2/3
мирний 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 55.6%
мафія 3 33.3%
шериф 1 11.1%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 9 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 10 German Mafia Cup Europa Edition 2025 - Nürnberg
У середньому топ-70.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 7 з 10

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
German Mafia Cup Europa Edition 2025 - Nürnberg 21 вересня 2025 · mafgame · Нюрнберг · German Mafia Cup Europa Edition 2025, етап 30 ігор 9 · перемог 5 · бали 4.05 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
9 ігор · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 66.7% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.