Официант

Максим Суницкий
40 ігор ·турнірні ігри · остання гра 1 лют 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 лютого 2025, German Mafia Cup Europa Edition 2025 - Amsterdam.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 40
Win-rate 52.5% 21/40
Бали 21.65 з них 4.20 допами Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мирний 51.9% 14/27
мафія 50.0% 3/6
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 67.5%
мафія 6 15.0%
шериф 4 10.0%
дон 3 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон ×1 Mafia Champions League Europe 2024. Brussel/07

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 40 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Mafia Champions League Europe 2024. Brussel/07
У середньому топ-45.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 4 з 10
2024 3 0 3 з 10

mafgame · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
German Mafia Cup Europa Edition 2025 - Amsterdam 1 лютого 2025 · mafgame · Амстердам · German Mafia Cup Europa Edition 2025, етап 2 ігор 9 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —
13 з 31 топ-41.9%
Euro Capital Cup - 2024 7–8 вересня 2024 · mafgame · Антверпен ігор 12 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —
3.00 очок mafgame
7 з 10 топ-70.0%
German Mafia Cup - 2024 Brussel 2 18 серпня 2024 · mafgame · Брюссель · German Mafia Cup, етап 18 ігор 9 · перемог 4 · бали 4.00 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Mafia Champions League Europe 2024. Brussel/07 17 серпня 2024 · mafgame · Брюссель · "Mafia Champions league" Europe 2024, етап 8 ігор 10 · перемог 7 · бали 7.05 · допи +1.10 · штраф — · ПУ — Найкращий дон

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
40 ігор
Найкращий місяць
серпень 2024 — 57.9% (11/19)
Максимум допів за гру
+0.50 · Mafia Champions League Europe 2024. Brussel/07

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 3 7.5% 33.3% 1/3
2 5 12.5% 80.0% 4/5
3 4 10.0% 50.0% 2/4
4 3 7.5% 66.7% 2/3
5 5 12.5% 40.0% 2/5
6 5 12.5% 40.0% 2/5
7 4 10.0% 75.0% 3/4
8 3 7.5% 0.0% 0/3
9 4 10.0% 75.0% 3/4
10 4 10.0% 50.0% 2/4
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.7% 0.0% 0/1
2 3 11.1% 100.0% 3/3
3 4 14.8% 50.0% 2/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 5 18.5% 40.0% 2/5
6 3 11.1% 33.3% 1/3
7 3 11.1% 66.7% 2/3
8 2 7.4% 0.0% 0/2
9 3 11.1% 66.7% 2/3
10 3 11.1% 66.7% 2/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.