ZOCI9

Олександр Яненко
28 ігор ·турнірні ігри · остання гра 26 кві 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 квітня 2025, Mafia Champions League Europe 2025. Bratislava/03.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 28
Win-rate 53.6% 15/28
Бали 12.40 з них 2.35 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 1.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 4/6
мирний 56.3% 9/16
дон 50.0% 1/2
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 57.1%
мафія 6 21.4%
шериф 4 14.3%
дон 2 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 28 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Mafia Champions League Europe 2025. Bratislava/03
У середньому топ-60.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 3 0 4 з 10

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
Mafia Champions League Europe 2025. Bratislava/03 26 квітня 2025 · mafgame · Братислава · "Mafia Champions league" Europe 2025, етап 6 ігор 10 · перемог 6 · бали 5.55 · допи +1.35 · штраф −0.40 · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
German Mafia Cup Europa Edition 2025 - Вена 22 березня 2025 · mafgame · Братислава · German Mafia Cup Europa Edition 2025, етап 14 ігор 9 · перемог 4 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
Central Euro Cup 2025 - 2025/02 9 лютого 2025 · mafgame · Відень ігор 9 · перемог 5 · бали 3.75 · допи +0.80 · штраф −0.80 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Central Euro Cup 2025 - 2025/02

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.7% 66.7% 2/3
2 3 10.7% 66.7% 2/3
3 4 14.3% 50.0% 2/4
4 2 7.1% 50.0% 1/2
5 3 10.7% 66.7% 2/3
6 3 10.7% 0.0% 0/3
7 2 7.1% 50.0% 1/2
8 2 7.1% 100.0% 2/2
9 3 10.7% 33.3% 1/3
10 3 10.7% 66.7% 2/3
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 12.5% 100.0% 2/2
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 2 12.5% 0.0% 0/2
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 2 12.5% 0.0% 0/2
10 2 12.5% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 50.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 2 33.3% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.