Сити

Павел Хмелевский
8 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 7 бер 2026
Порівняти
Після 10 ігор тут з'являться форма та особисті рекорди.
Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 8
Win-rate 50.0% 4/8
Бали 3.50 з них 0.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 2/2
дон 100.0% 1/1
мирний 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 62.5%
мафія 2 25.0%
дон 1 12.5%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Дружня серія Lodz VS Gdansk.MG edition
У середньому топ-30.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 3 з 10

mafgame · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Дружня серія Lodz VS Gdansk.MG edition 7 березня 2026 · mafgame · Лодзь ігор 8 · перемог 4 · бали 3.50 · допи +0.70 · штраф −0.20 · ПУ —
0.00 очок mafgame

Активність

1 ігровий день, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
8 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 2 25.0% 100.0% 2/2
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1
роль ще не випадала
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.