Slepoy

Роман Ерёменко
12 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 7 чер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 червня 2026, Dortmund Open.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 50.0% 6/12
Бали 4.70 з них 0.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мирний 50.0% 4/8
мафія 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 66.7%
шериф 3 25.0%
мафія 1 8.3%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 30 Dortmund Open
У середньому топ-63.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 19 з 30

mafgame · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

19 з 30 топ-63.3%
Dortmund Open 6–7 червня 2026 · mafgame · Дортмунд ігор 12 · перемог 6 · бали 4.70 · допи +0.60 · штраф −0.40 · ПУ —
3.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
9 ігор

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 2 16.7% 0.0% 0/2
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 2 25.0% 0.0% 0/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.