SANYURIK

Александр Кац
28 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 28 чер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 червня 2026, 🏆Four Seasons: Poland Mafia Open 2026🏆.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 28
Win-rate 50.0% 14/28
Бали 16.30 з них 5.80 допами Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
дон 66.7% 2/3
мирний 50.0% 7/14
мафія 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 50.0%
мафія 8 28.6%
шериф 3 10.7%
дон 3 10.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце 🏆Four Seasons: Poland Mafia Open 2026🏆
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 🏆Four Seasons: Poland Mafia Open 2026🏆

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 28 ігор
Фіналів 1 50.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 40 🏆Four Seasons: Poland Mafia Open 2026🏆
У середньому топ-34.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 1 3 з 40

mafgame · 27.00 очок рейтингу

Останні турніри

3 з 40 топ-7.5%
🏆Four Seasons: Poland Mafia Open 2026🏆 фінал 27–28 червня 2026 · mafgame · Вроцлав ігор 16 · перемог 9 · бали 10.97 · допи +3.90 · штраф — · ПУ 2 Найкращий гравець міста
24.00 очок mafgame
20 з 33 топ-60.6%
🧁 Sweet Spring Cup 2026 4–5 квітня 2026 · mafgame · Варшава ігор 12 · перемог 5 · бали 5.65 · допи +1.90 · штраф — · ПУ —
3.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
28 ігор
Найкращий місяць
червень 2026 — 56.3% (9/16)

Активність

4 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.1% 0.0% 0/2
2 3 10.7% 0.0% 0/3
3 5 17.9% 80.0% 4/5
4 2 7.1% 50.0% 1/2
5 3 10.7% 100.0% 3/3
6 4 14.3% 25.0% 1/4
7 3 10.7% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 10.7% 100.0% 3/3
10 3 10.7% 33.3% 1/3
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 3 21.4% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 21.4% 100.0% 3/3
10 2 14.3% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 2 25.0% 0.0% 0/2
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.