dancer

Kostiantyn
12 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 26 лип 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 липня 2026, Four Seasons: Чемпионат Испании 2026.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 41.7% 5/12
Бали 4.75 з них 1.00 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
мирний 25.0% 2/8
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 66.7%
мафія 3 25.0%
дон 1 8.3%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 23 з 33 Four Seasons: Чемпионат Испании 2026
У середньому топ-69.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 23 з 33

mafgame · 4.00 очок рейтингу

Останні турніри

23 з 33 топ-69.7%
Four Seasons: Чемпионат Испании 2026 25–26 липня 2026 · mafgame · Торрев'єха ігор 12 · перемог 5 · бали 4.75 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
4.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 2 16.7% 0.0% 0/2
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.