Uno

Яэль Бари
20 ігор за 2026 рік · 44 загалом ·турнірні ігри · остання гра 1 сер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 40.0% (4/10) 20.0% (2/10) 10 ігор · мало
Доп/гру 0.15 за 10 ігор 0.04 за 10 ігор 10 ігор · мало
Мирний 20.0% (1/5) 12.5% (1/8) 5 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/2) 100.0% (1/1) 2 гри · мало
Мафія 100.0% (2/2) — 2 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 20
Win-rate 30.0% 6/20
Бали 5.95 з них 1.85 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 2/2
дон 50.0% 1/2
шериф 33.3% 1/3
мирний 15.4% 2/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 65.0%
шериф 3 15.0%
мафія 2 10.0%
дон 2 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найчастіше ПУ ×1 "Mafia Champions league" Europe 2026. Israel/Haifa/04

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 44 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 "Mafia Champions league" Europe 2026. Israel/Haifa/04
У середньому топ-67.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 4 з 10
2025 2 0 19 з 30

mafgame · 8.00 очок рейтингу

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
"Mafia Champions league" Europe 2026. Israel/Haifa/04 1 серпня 2026 · mafgame · Хайфа · "Mafia Champions league" Europe 2026 ігор 10 · перемог 4 · бали 4.45 · допи +1.45 · штраф −0.20 · ПУ 2 Найчастіше ПУ
10 з 10 топ-100.0%
"Mafia Champions league" Europe 2026. Israel/Haifa/02 20 червня 2026 · mafgame · Хайфа · "Mafia Champions league" Europe 2026 ігор 10 · перемог 2 · бали 1.80 · допи +0.40 · штраф −0.20 · ПУ 1
22 з 33 топ-66.7%
Four Seasons: Call of Water. Winter 28–29 листопада 2025 · mafgame · Тель-Авів ігор 12 · перемог 5 · бали 4.55 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1
4.00 очок mafgame
19 з 30 топ-63.3%
Four Seasons: Call of Wind. Autumn 31 жовтня – 1 листопада 2025 · mafgame · Тель-Авів ігор 12 · перемог 5 · бали 5.24 · допи +1.25 · штраф — · ПУ 3
4.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
15 ігор

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 2 10.0% 100.0% 2/2
2 2 10.0% 0.0% 0/2
3 3 15.0% 33.3% 1/3
4 2 10.0% 0.0% 0/2
5 1 5.0% 0.0% 0/1
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 3 15.0% 33.3% 1/3
8 3 15.0% 33.3% 1/3
9 2 10.0% 0.0% 0/2
10 1 5.0% 100.0% 1/1
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 2 15.4% 50.0% 1/2
4 2 15.4% 0.0% 0/2
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 2 15.4% 0.0% 0/2
9 2 15.4% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 100.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.