Aquilina

Taisiia Pidhorna
21 гра за 2026 рік · 39 загалом ·турнірні ігри · остання гра 25 кві 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 квітня 2026, Central Euro Cup 2026 - 2026/10.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 21
Win-rate 33.3% 7/21
Бали 6.75 з них 1.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 2/4
дон 50.0% 1/2
мирний 28.6% 4/14
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 66.7%
мафія 4 19.0%
дон 2 9.5%
шериф 1 4.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 39 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 Central Euro Cup 2026 - 2026/10
У середньому топ-76.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 5 з 10
2024 2 0 7 з 11

mafgame · 4.00 очок рейтингу

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
Central Euro Cup 2026 - 2026/10 25 квітня 2026 · mafgame · Берлін · Central Euro Cup 2026, етап 12 ігор 9 · перемог 4 · бали 3.90 · допи +1.10 · штраф −0.20 · ПУ —
30 з 33 топ-90.9%
Four Seasons ❄️ Berlin Winter Cup 2026 ❄️ 28 лютого – 1 березня 2026 · mafgame · Берлін ігор 12 · перемог 3 · бали 2.85 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
4.00 очок mafgame
10 з 10 топ-100.0%
German Mafia Cup - 2024 Берлин 2 27 жовтня 2024 · mafgame · Берлін · German Mafia Cup, етап 8 ігор 9 · перемог 1 · бали 0.45 · допи +0.20 · штраф −0.50 · ПУ —
7 з 11 топ-63.6%
German Mafia Cup - 2024 Берлин 9 червня 2024 · mafgame · Берлін · German Mafia Cup, етап 10 ігор 9 · перемог 3 · бали 2.75 · допи +0.50 · штраф −0.40 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
17 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · Central Euro Cup 2026 - 2026/10
Найбільший штраф
−0.20 · Central Euro Cup 2026 - 2026/10

Активність

3 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
21 гра · частки рахуються від них
1 2 9.5% 0.0% 0/2
2 2 9.5% 0.0% 0/2
3 2 9.5% 50.0% 1/2
4 3 14.3% 0.0% 0/3
5 3 14.3% 66.7% 2/3
6 2 9.5% 0.0% 0/2
7 1 4.8% 0.0% 0/1
8 2 9.5% 50.0% 1/2
9 2 9.5% 100.0% 2/2
10 2 9.5% 50.0% 1/2
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 14.3% 0.0% 0/2
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 14.3% 0.0% 0/2
5 3 21.4% 66.7% 2/3
6 2 14.3% 0.0% 0/2
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 2 14.3% 50.0% 1/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 50.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.