Фрик

Валерий
27 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 23 сер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (10/15) 41.7% (5/12) 15 ігор
Доп/гру 0.17 за 15 ігор 0.08 за 12 ігор 15 ігор
Мирний 66.7% (6/9) 42.9% (3/7) 9 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/2) — 2 гри · мало
Мафія 100.0% (1/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало
Дон 100.0% (3/3) 25.0% (1/4) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 27
Win-rate 55.6% 15/27
Бали 14.55 з них 3.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 2/2
дон 57.1% 4/7
мирний 56.3% 9/16
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 59.3%
дон 7 25.9%
шериф 2 7.4%
мафія 2 7.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 27 ігор
Фіналів 1 50.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 22 Madrid Mafia Open 2026
У середньому топ-39.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 1 4 з 22

mafgame · 9.00 очок рейтингу

Останні турніри

4 з 22 топ-18.2%
Madrid Mafia Open 2026 фінал 22–23 серпня 2026 · mafgame · Мадрид ігор 15 · перемог 10 · бали 10.00 · допи +2.50 · штраф — · ПУ —
7.00 очок mafgame
12 з 20 топ-60.0%
Madrid Summer Cup 13–14 червня 2026 · mafgame · Мадрид ігор 12 · перемог 5 · бали 4.71 · допи +1.00 · штраф −0.20 · ПУ 2
2.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 66.7% (10/15)

Активність

4 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.4% 100.0% 2/2
2 3 11.1% 100.0% 3/3
3 2 7.4% 50.0% 1/2
4 3 11.1% 33.3% 1/3
5 2 7.4% 100.0% 2/2
6 4 14.8% 50.0% 2/4
7 3 11.1% 66.7% 2/3
8 2 7.4% 0.0% 0/2
9 3 11.1% 33.3% 1/3
10 3 11.1% 33.3% 1/3
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 3 18.8% 100.0% 3/3
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 3 18.8% 33.3% 1/3
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 2 12.5% 0.0% 0/2
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 2 12.5% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 28.6% 50.0% 1/2
10 1 14.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.