Vito

Rises Prunes
54 гри за 2026 рік · 98 загалом ·турнірні ігри · остання гра 11 жов 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 20.8% (5/24) 54.5% (12/22) 24 гри
Доп/гру 0.10 за 24 гри 0.13 за 22 гри 24 гри
Мирний 23.5% (4/17) 66.7% (10/15) 17 ігор
Шериф 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Мафія 0.0% (0/4) 50.0% (1/2) 4 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) 25.0% (1/4) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 54
Win-rate 33.3% 18/54
Бали 19.60 з них 6.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.17 6 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 39.5% 15/38
шериф 25.0% 1/4
дон 20.0% 1/5
мафія 14.3% 1/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 38 70.4%
мафія 7 13.0%
дон 5 9.3%
шериф 4 7.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 Васлуйская Битва 2025 - Серия 1
Найкращий гравець міста ×1 Васлуйская Битва 2026. Реванш. - Cерия 3
Найкращий шериф ×1 Васлуйская Битва 2025 - Серия 3
Найчастіше ПУ ×1 Васлуйская Битва 2025 - Серия 4

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 98 ігор
Фіналів 1 10.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 30 Командный Чемпионат Молдовы 2026
У середньому топ-70.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 5 0 3 з 30
2025 5 1 3 з 10

mafgame · 28.00 очок рейтингу

Останні турніри

30 з 31 топ-96.8%
Чемпионат Молдовы 2026 10–11 жовтня 2026 · mafgame · Кишинів ігор 12 · перемог 2 · бали 2.48 · допи +1.10 · штраф −0.20 · ПУ 1
3.00 очок mafgame
27 з 30 топ-90.0%
Four Seasons. Red Syndicate 19–20 вересня 2026 · mafgame · Кишинів ігор 12 · перемог 3 · бали 3.35 · допи +1.30 · штраф −0.20 · ПУ —
4.00 очок mafgame
8 з 10 топ-80.0%
Васлуйская Битва 2026. Реванш. - Серия 5 5 липня 2026 · mafgame · Кишинів · Васлуйская Битва 2026. Реванш. ігор 8 · перемог 3 · бали 3.69 · допи +0.90 · штраф — · ПУ 2
5 з 10 топ-10.0%
Командный Чемпионат Молдовы 2026 16–17 травня 2026 · mafgame · Кишинів команда Трибулус · особисто 3 з 30 ігор 14 · перемог 9 · бали 8.88 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 2
19.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
39 ігор

Активність

8 ігрових днів, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
54 гри · частки рахуються від них
1 7 13.0% 42.9% 3/7
2 6 11.1% 33.3% 2/6
3 4 7.4% 25.0% 1/4
4 7 13.0% 42.9% 3/7
5 4 7.4% 25.0% 1/4
6 6 11.1% 16.7% 1/6
7 5 9.3% 40.0% 2/5
8 5 9.3% 40.0% 2/5
9 6 11.1% 50.0% 3/6
10 4 7.4% 0.0% 0/4
38 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 18.4% 42.9% 3/7
2 4 10.5% 50.0% 2/4
3 1 2.6% 0.0% 0/1
4 6 15.8% 50.0% 3/6
5 4 10.5% 25.0% 1/4
6 4 10.5% 25.0% 1/4
7 2 5.3% 100.0% 2/2
8 5 13.2% 40.0% 2/5
9 4 10.5% 25.0% 1/4
10 1 2.6% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 2 28.6% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 0.0% 0/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.