Бендер

Сергей Савчук
188 ігор · остання гра 20 січ 2019
Днепр, Украина · домашній клуб — Большая Игра
Порівняти

Большая Игра, 2018: враховано 0 з 34 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано
Большая Игра, 2017: враховано 0 з 293 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано
Большая Игра, 2016: враховано 140 з 150 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 січня 2019, Team Cup Dnipro Mafia Open 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 188 клубні 142 · турнірні 46
Win-rate 47.9% 90/188
Бали 185.70 з них 22.70 допами Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 21
ЛХ 2+ 28.6% 6 із 21 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 58.1% 18/31
дон 55.6% 10/18
шериф 46.2% 6/13
мирний 44.4% 56/126

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 126 67.0%
мафія 31 16.5%
дон 18 9.6%
шериф 13 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 46 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 16 з 60 Big Game Cup 2017
У середньому топ-39.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 —
2018 3 0 34 з 60
2017 2 0 16 з 60
2016 2 0 21 з 60

fiim · 21.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Team Cup Dnipro Mafia Open 2019 19–20 січня 2019 · fiim · Дніпро команда 5-ый элемент ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
34 з 60 топ-56.7%
Big Game Cup 2018 27–28 жовтня 2018 · fiim · Дніпро ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
MAFIA STARS Ukraine 2018 23–24 червня 2018 · fiim · Дніпро ігор 16 · перемог 9 · бали 10.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 2
2.00 очок fiim
—
Team Cup Dnipro Mafia Open 2018 20–21 січня 2018 · fiim · Дніпро команда Лига справедливости ігор 12 · перемог 7 · бали 7.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
188 ігор
Найкращий місяць
квітень 2016 — 64.7% (11/17)
Максимум допів за гру
+2.00 · Ukrainian Mafia Cup 2017, ВК, 3 серия
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
188 ігор · частки рахуються від них
1 11 5.9% 63.6% 7/11
2 21 11.2% 33.3% 7/21
3 17 9.0% 82.4% 14/17
4 25 13.3% 48.0% 12/25
5 20 10.6% 35.0% 7/20
6 16 8.5% 50.0% 8/16
7 15 8.0% 60.0% 9/15
8 14 7.4% 50.0% 7/14
9 22 11.7% 36.4% 8/22
10 27 14.4% 40.7% 11/27
126 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 4.0% 40.0% 2/5
2 14 11.1% 28.6% 4/14
3 11 8.7% 81.8% 9/11
4 15 11.9% 53.3% 8/15
5 16 12.7% 37.5% 6/16
6 11 8.7% 45.5% 5/11
7 11 8.7% 63.6% 7/11
8 10 7.9% 50.0% 5/10
9 14 11.1% 28.6% 4/14
10 19 15.1% 31.6% 6/19
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 23.1% 100.0% 3/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 2 15.4% 0.0% 0/2
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 15.4% 0.0% 0/2
9 2 15.4% 100.0% 2/2
10 1 7.7% 0.0% 0/1
31 гра за мафія · частки рахуються від них
1 3 9.7% 66.7% 2/3
2 4 12.9% 50.0% 2/4
3 3 9.7% 100.0% 3/3
4 6 19.4% 33.3% 2/6
5 1 3.2% 0.0% 0/1
6 2 6.5% 50.0% 1/2
7 2 6.5% 50.0% 1/2
8 2 6.5% 100.0% 2/2
9 4 12.9% 50.0% 2/4
10 4 12.9% 75.0% 3/4
18 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 16.7% 33.3% 1/3
3 2 11.1% 100.0% 2/2
4 2 11.1% 100.0% 2/2
5 2 11.1% 50.0% 1/2
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 2 11.1% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 11.1% 0.0% 0/2
10 3 16.7% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.