Shelly

Юлия Савчина
56 ігор ·клубні ігри · остання гра 8 тра 2019
домашній клуб — MafClub Kyiv
Порівняти

MafClub Kyiv, 2015: враховано 22 з 25 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 травня 2019, MafClub Kyiv.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 56
Win-rate 39.3% 22/56
Бали 45.40 з них 4.40 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 1/2
мирний 45.5% 15/33
мафія 29.4% 5/17
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 33 58.9%
мафія 17 30.4%
дон 4 7.1%
шериф 2 3.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
56 ігор
Максимум допів за гру
+2.00 · №1726

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
56 ігор · частки рахуються від них
1 5 8.9% 40.0% 2/5
2 6 10.7% 33.3% 2/6
3 1 1.8% 0.0% 0/1
4 7 12.5% 28.6% 2/7
5 8 14.3% 25.0% 2/8
6 6 10.7% 33.3% 2/6
7 5 8.9% 60.0% 3/5
8 6 10.7% 66.7% 4/6
9 9 16.1% 55.6% 5/9
10 3 5.4% 0.0% 0/3
33 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.1% 0.0% 0/2
2 5 15.2% 40.0% 2/5
3 1 3.0% 0.0% 0/1
4 4 12.1% 50.0% 2/4
5 2 6.1% 0.0% 0/2
6 3 9.1% 33.3% 1/3
7 5 15.2% 60.0% 3/5
8 4 12.1% 100.0% 4/4
9 5 15.2% 60.0% 3/5
10 2 6.1% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 17.6% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 17.6% 0.0% 0/3
5 4 23.5% 25.0% 1/4
6 2 11.8% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.8% 0.0% 0/2
9 3 17.6% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 50.0% 50.0% 1/2
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.