Massimus ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

22 гри ·клубні ігри · остання гра 17 гру 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 грудня 2021, MafClub Kyiv.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 22
Win-rate 40.9% 9/22
Бали 11.50 з них 0.50 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 2/4
мирний 40.0% 6/15
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 68.2%
мафія 4 18.2%
дон 3 13.6%
шериф 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
22 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · №208054

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 4 18.2% 75.0% 3/4
2 3 13.6% 66.7% 2/3
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 1 4.5% 0.0% 0/1
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 5 22.7% 40.0% 2/5
8 1 4.5% 0.0% 0/1
9 3 13.6% 33.3% 1/3
10 2 9.1% 0.0% 0/2
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 26.7% 75.0% 3/4
2 2 13.3% 50.0% 1/2
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 26.7% 50.0% 2/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 2 13.3% 0.0% 0/2
роль ще не випадала
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.