Ромашка ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

63 гри ·клубні ігри · остання гра 30 кві 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 квітня 2023, MafClub Kyiv.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 63
Win-rate 49.2% 31/63
Бали 34.45 з них 3.45 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 33.3% 1 із 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 69.2% 9/13
дон 50.0% 3/6
мирний 46.2% 18/39
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 61.9%
мафія 13 20.6%
дон 6 9.5%
шериф 5 7.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
63 гри
Найкращий місяць
жовтень 2022 — 33.3% (6/18)
Максимум допів за гру
+0.50 · №212287

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
63 гри · частки рахуються від них
1 6 9.5% 66.7% 4/6
2 1 1.6% 100.0% 1/1
3 12 19.0% 50.0% 6/12
4 10 15.9% 40.0% 4/10
5 11 17.5% 54.5% 6/11
6 5 7.9% 60.0% 3/5
7 9 14.3% 55.6% 5/9
8 4 6.3% 0.0% 0/4
9 2 3.2% 0.0% 0/2
10 3 4.8% 66.7% 2/3
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 12.8% 60.0% 3/5
2 0 0.0% — жодного разу
3 7 17.9% 28.6% 2/7
4 6 15.4% 50.0% 3/6
5 4 10.3% 75.0% 3/4
6 5 12.8% 60.0% 3/5
7 7 17.9% 42.9% 3/7
8 3 7.7% 0.0% 0/3
9 1 2.6% 0.0% 0/1
10 1 2.6% 100.0% 1/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 3 23.1% 100.0% 3/3
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 4 30.8% 25.0% 1/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 2 33.3% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.