Пахан ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

23 гри ·клубні ігри · остання гра 9 гру 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 грудня 2024, MafClub Kyiv.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 23
Win-rate 34.8% 8/23
Бали 13.50 з них 6.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мирний 33.3% 5/15
шериф 0.0% 0/2
мафія 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 65.2%
мафія 3 13.0%
дон 3 13.0%
шериф 2 8.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №220261
Найбільший штраф
−0.50 · №210197

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 1 4.3% 100.0% 1/1
2 1 4.3% 100.0% 1/1
3 1 4.3% 0.0% 0/1
4 8 34.8% 25.0% 2/8
5 1 4.3% 0.0% 0/1
6 2 8.7% 50.0% 1/2
7 3 13.0% 33.3% 1/3
8 3 13.0% 66.7% 2/3
9 2 8.7% 0.0% 0/2
10 1 4.3% 0.0% 0/1
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 6 40.0% 16.7% 1/6
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 13.3% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 13.3% 100.0% 2/2
9 2 13.3% 0.0% 0/2
10 1 6.7% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.