Хоккеист

Алексей Гриценко
808 ігор · остання гра 10 гру 2025
9 турнірів ·1× переможець
Киев, Украина · домашній клуб — MafClub Kyiv
Порівняти

MafClub Kyiv, 2021: враховано 0 з 158 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано
MafClub Kyiv, 2020: враховано 114 з 137 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано
MafClub Kyiv, 2016: враховано 88 з 98 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 грудня 2025, MafClub Kyiv.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 808 клубні 749 · турнірні 59
Win-rate 48.5% 392/808
Бали 663.65 з них 111.55 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 42
ЛХ 2+ 29.3% 12 із 41 ПУ
Штрафи 2.10

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 63.2% 96/152
дон 58.9% 53/90
мирний 43.2% 211/488
шериф 41.0% 32/78

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 488 60.4%
мафія 152 18.8%
дон 90 11.1%
шериф 78 9.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Ukrainian Mafia Cup 2016

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 59 ігор
Фіналів 1 11.1% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 40 Ukrainian Mafia Cup 2016
У середньому топ-37.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 25 з 30
2019 2 0 26 з 50
2018 1 0 —
2017 2 0 12 з 30
2016 2 0 1 з 40
2013 1 1 6 з 70

fiim · 56.00 очок рейтингу

Останні турніри

25 з 30 топ-83.3%
Битва Чемпионов 2021 17–18 липня 2021 · fiim · Київ ігор 15 · перемог 6 · бали 6.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
6.00 очок fiim
26 з 50 топ-52.0%
Битва чемпионов 2019 18–19 травня 2019 · fiim · Київ ігор 3 · перемог 1 · бали 1.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
5.00 очок fiim
—
Mafia Teams World Championship 2019 16–17 березня 2019 · fiim · Київ команда Ми-ми-мишки ігор 10 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Mafia Teams World Championship 2018 10–11 березня 2018 · fiim · Київ команда В бой идут одни старики ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
396 ігор
Найкращий місяць
червень 2025 — 64.7% (11/17)
Максимум допів за гру
+2.00 · №9946
Найбільший штраф
−0.80 · №228053
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

6 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
808 ігор · частки рахуються від них
1 176 21.8% 51.7% 91/176
2 59 7.3% 47.5% 28/59
3 63 7.8% 42.9% 27/63
4 65 8.0% 52.3% 34/65
5 62 7.7% 51.6% 32/62
6 78 9.7% 44.9% 35/78
7 68 8.4% 51.5% 35/68
8 64 7.9% 39.1% 25/64
9 73 9.0% 54.8% 40/73
10 100 12.4% 45.0% 45/100
488 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 116 23.8% 45.7% 53/116
2 35 7.2% 40.0% 14/35
3 43 8.8% 41.9% 18/43
4 34 7.0% 35.3% 12/34
5 35 7.2% 51.4% 18/35
6 51 10.5% 39.2% 20/51
7 43 8.8% 44.2% 19/43
8 38 7.8% 36.8% 14/38
9 41 8.4% 56.1% 23/41
10 52 10.7% 38.5% 20/52
78 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 14 17.9% 57.1% 8/14
2 7 9.0% 42.9% 3/7
3 6 7.7% 50.0% 3/6
4 7 9.0% 71.4% 5/7
5 6 7.7% 16.7% 1/6
6 10 12.8% 40.0% 4/10
7 5 6.4% 40.0% 2/5
8 7 9.0% 28.6% 2/7
9 7 9.0% 14.3% 1/7
10 9 11.5% 33.3% 3/9
152 гри за мафія · частки рахуються від них
1 29 19.1% 72.4% 21/29
2 11 7.2% 81.8% 9/11
3 10 6.6% 40.0% 4/10
4 13 8.6% 61.5% 8/13
5 12 7.9% 66.7% 8/12
6 10 6.6% 60.0% 6/10
7 12 7.9% 75.0% 9/12
8 12 7.9% 50.0% 6/12
9 17 11.2% 58.8% 10/17
10 26 17.1% 57.7% 15/26
90 ігор за дон · частки рахуються від них
1 17 18.9% 52.9% 9/17
2 6 6.7% 33.3% 2/6
3 4 4.4% 50.0% 2/4
4 11 12.2% 81.8% 9/11
5 9 10.0% 55.6% 5/9
6 7 7.8% 71.4% 5/7
7 8 8.9% 62.5% 5/8
8 7 7.8% 42.9% 3/7
9 8 8.9% 75.0% 6/8
10 13 14.4% 53.8% 7/13

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.