Кара

Игорь Волошенко
156 ігор ·турнірні ігри · остання гра 16 лют 2020
Порівняти

ETERNAL MAFIA, 2025: враховано 0 з 2 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 лютого 2020, Кубок Лева 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 156
Win-rate 41.7% 65/156
Бали 85.10 з них 7.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 25.0% 2 із 8 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 51.4% 19/37
мирний 43.7% 38/87
дон 27.3% 3/11
шериф 23.8% 5/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 87 55.8%
мафія 37 23.7%
шериф 21 13.5%
дон 11 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 18 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 18 156 ігор
Фіналів 1 5.6% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 20 Sakura Cup 2019
У середньому топ-61.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 2 0 25 з 40
2019 6 1 6 з 20
2018 6 0 12 з 40
2017 4 0 72 з 100

fiim · 56.00 очок рейтингу

Останні турніри

25 з 40 топ-62.5%
Кубок Лева 2020 15–16 лютого 2020 · fiim · Львів ігор 16 · перемог 6 · бали 7.30 · допи +1.30 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
—
Team Cup Dnipro Mafia Open 2020 8–9 лютого 2020 · fiim · Дніпро команда Армянское радио ігор 7 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Кубок Западной Украины 2019 24 серпня 2019 · fiim · Львів ігор 8 · перемог 3 · бали 4.05 · допи +1.05 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim
—
Континентальная Лига Мафии 2019 13 липня 2019 · fiim ігор 16 · перемог 8 · бали 8.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
125 ігор
Найкращий місяць
липень 2019 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+0.40 · Кубок Лева 2020, 4 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
156 ігор · частки рахуються від них
1 18 11.5% 33.3% 6/18
2 13 8.3% 61.5% 8/13
3 8 5.1% 50.0% 4/8
4 17 10.9% 41.2% 7/17
5 22 14.1% 36.4% 8/22
6 10 6.4% 10.0% 1/10
7 21 13.5% 19.0% 4/21
8 16 10.3% 56.3% 9/16
9 18 11.5% 61.1% 11/18
10 13 8.3% 53.8% 7/13
87 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 9.2% 25.0% 2/8
2 8 9.2% 62.5% 5/8
3 5 5.7% 80.0% 4/5
4 10 11.5% 50.0% 5/10
5 13 14.9% 30.8% 4/13
6 5 5.7% 20.0% 1/5
7 15 17.2% 26.7% 4/15
8 8 9.2% 37.5% 3/8
9 8 9.2% 75.0% 6/8
10 7 8.0% 57.1% 4/7
21 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 4.8% 100.0% 1/1
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 2 9.5% 0.0% 0/2
4 2 9.5% 0.0% 0/2
5 3 14.3% 0.0% 0/3
6 3 14.3% 0.0% 0/3
7 1 4.8% 0.0% 0/1
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 4 19.0% 25.0% 1/4
10 1 4.8% 0.0% 0/1
37 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 6 16.2% 33.3% 2/6
2 4 10.8% 50.0% 2/4
3 1 2.7% 0.0% 0/1
4 4 10.8% 50.0% 2/4
5 6 16.2% 66.7% 4/6
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 5.4% 0.0% 0/2
8 4 10.8% 75.0% 3/4
9 5 13.5% 60.0% 3/5
10 5 13.5% 60.0% 3/5
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 27.3% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 0.0% 0/2
7 3 27.3% 0.0% 0/3
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.