White

Aline Kirova
25 ігор · остання гра 22 гру 2024
Алматы, Казахстан
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 грудня 2024, ETERNAL MAFIA.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 25 клубні 1 · турнірні 24
Win-rate 40.0% 10/25
Бали 18.70 з них 2.70 допами Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 2/4
мирний 40.0% 6/15
мафія 40.0% 2/5
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 60.0%
мафія 5 20.0%
шериф 4 16.0%
дон 1 4.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 24 гри
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 34 Чемпионат Республики Казахстан 2016
У середньому топ-48.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 1 0 45 з 70
2017 1 0 36 з 60
2016 1 1 7 з 34

fiim · 19.00 очок рейтингу

Останні турніри

45 з 70 топ-64.3%
MAFIA CHAMPIONSHIP OF KAZAKHSTAN 2018 22–23 березня 2018 · fiim · Актау ігор 10 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1
4.00 очок fiim
36 з 60 топ-60.0%
Открытый чемпионат Грузии "Кубок Tkemali Tour 2017" 26–27 серпня 2017 · fiim · Тбілісі ігор 3 · перемог 1 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
7 з 34 топ-20.6%
Чемпионат Республики Казахстан 2016 фінал 19–20 березня 2016 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 5 · бали 12.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
11.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
25 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 1 4.0% 0.0% 0/1
2 3 12.0% 66.7% 2/3
3 1 4.0% 100.0% 1/1
4 3 12.0% 0.0% 0/3
5 3 12.0% 33.3% 1/3
6 7 28.0% 42.9% 3/7
7 1 4.0% 0.0% 0/1
8 3 12.0% 66.7% 2/3
9 2 8.0% 50.0% 1/2
10 1 4.0% 0.0% 0/1
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 2 13.3% 50.0% 1/2
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 6 40.0% 33.3% 2/6
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 13.3% 50.0% 1/2
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 1 6.7% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 2 50.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.