Light_

Lilit
33 гри за 2026 рік · 45 загалом ·клубні ігри · остання гра 20 чер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 червня 2026, Joker Mafia Club.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 33
Win-rate 27.3% 9/33
Бали 21.60 з них 4.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 33.3% 1 із 3 ПУ
Штрафи 1.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
шериф 40.0% 2/5
мирний 17.6% 3/17
мафія 12.5% 1/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 51.5%
мафія 8 24.2%
шериф 5 15.2%
дон 3 9.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
8 ігор
Максимум допів за гру
+0.90 · №232819
Найбільший штраф
−0.60 · №234270
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

14 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 2 6.1% 50.0% 1/2
2 4 12.1% 50.0% 2/4
3 3 9.1% 0.0% 0/3
4 2 6.1% 0.0% 0/2
5 4 12.1% 0.0% 0/4
6 3 9.1% 33.3% 1/3
7 9 27.3% 33.3% 3/9
8 2 6.1% 50.0% 1/2
9 3 9.1% 0.0% 0/3
10 1 3.0% 100.0% 1/1
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 4 23.5% 50.0% 2/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 11.8% 0.0% 0/2
5 3 17.6% 0.0% 0/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 5 29.4% 20.0% 1/5
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 11.8% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 3 60.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 37.5% 0.0% 0/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 2 25.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.