А2 (Альбертівна)

Анастасія
152 гри · остання гра 13 лип 2025
3 турніри ·1× переможець
Винница, Украина · домашній клуб — Cappuccino Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 липня 2025, Mafia Queens 2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 152 клубні 132 · турнірні 20
Win-rate 42.1% 64/152
Бали 123.77 з них 40.79 допами · штраф віднято Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 28.6% 2 із 7 ПУ
Штрафи 3.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 63.4% 26/41
шериф 40.0% 6/15
дон 40.0% 4/10
мирний 32.6% 28/86

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 86 56.6%
мафія 41 27.0%
шериф 15 9.9%
дон 10 6.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Фінал весни Cappuccino Mafia Club
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 Фінал весни Cappuccino Mafia Club

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 20 ігор
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Фінал весни Cappuccino Mafia Club
У середньому топ-40.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 1 1 з 10
2024 1 0 6 з 10

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 20 топ-50.0%
Mafia Queens 2025 фінал 13 липня 2025 · fiim · Вінниця ігор 8 · перемог 3 · бали 7.27 · допи +1.39 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
1 з 10 перемога
Фінал весни Cappuccino Mafia Club 15 червня 2025 · fiim · Вінниця ігор 6 · перемог 5 · бали 8.50 · допи +2.00 · штраф −0.30 · ПУ — Найкращий гравець мафії
0.00 очок fiim
6 з 10 топ-60.0%
Mafia Queens 27 жовтня 2024 · fiim · Вінниця ігор 6 · перемог 3 · бали 5.30 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
64 гри
Найкращий місяць
листопад 2024 — 40.7% (11/27)
Максимум допів за гру
+1.00 · №221723
Найбільший штраф
−0.50 · №224303

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
152 гри · частки рахуються від них
1 18 11.8% 38.9% 7/18
2 9 5.9% 77.8% 7/9
3 10 6.6% 50.0% 5/10
4 13 8.6% 23.1% 3/13
5 33 21.7% 48.5% 16/33
6 22 14.5% 45.5% 10/22
7 13 8.6% 23.1% 3/13
8 10 6.6% 60.0% 6/10
9 12 7.9% 8.3% 1/12
10 12 7.9% 50.0% 6/12
86 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 11 12.8% 18.2% 2/11
2 6 7.0% 66.7% 4/6
3 7 8.1% 42.9% 3/7
4 8 9.3% 25.0% 2/8
5 16 18.6% 37.5% 6/16
6 10 11.6% 30.0% 3/10
7 8 9.3% 12.5% 1/8
8 6 7.0% 66.7% 4/6
9 6 7.0% 0.0% 0/6
10 8 9.3% 37.5% 3/8
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 13.3% 0.0% 0/2
5 6 40.0% 50.0% 3/6
6 1 6.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 3 20.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
41 гра за мафія · частки рахуються від них
1 5 12.2% 80.0% 4/5
2 3 7.3% 100.0% 3/3
3 3 7.3% 66.7% 2/3
4 3 7.3% 33.3% 1/3
5 9 22.0% 55.6% 5/9
6 9 22.0% 66.7% 6/9
7 4 9.8% 50.0% 2/4
8 2 4.9% 100.0% 2/2
9 1 2.4% 0.0% 0/1
10 2 4.9% 50.0% 1/2
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 20.0% 100.0% 2/2
6 2 20.0% 0.0% 0/2
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 2 20.0% 0.0% 0/2
10 2 20.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.