Pet ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

45 ігор ·клубні ігри · остання гра 28 гру 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 грудня 2025, Мафклуб 4,6 Будапешт.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 45
Win-rate 53.3% 24/45
Бали 37.30 з них 1.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 3 ПУ
Штрафи 1.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 58.3% 14/24
мафія 58.3% 7/12
шериф 40.0% 2/5
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 53.3%
мафія 12 26.7%
шериф 5 11.1%
дон 4 8.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
18 ігор
Найкращий місяць
грудень 2025 — 68.4% (13/19)
Максимум допів за гру
+0.70 · №232019
Найбільший штраф
−0.30 · №232016

Активність

8 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
45 ігор · частки рахуються від них
1 2 4.4% 0.0% 0/2
2 3 6.7% 66.7% 2/3
3 4 8.9% 50.0% 2/4
4 4 8.9% 50.0% 2/4
5 5 11.1% 40.0% 2/5
6 2 4.4% 100.0% 2/2
7 4 8.9% 75.0% 3/4
8 8 17.8% 50.0% 4/8
9 8 17.8% 75.0% 6/8
10 5 11.1% 20.0% 1/5
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.2% 0.0% 0/1
2 2 8.3% 50.0% 1/2
3 2 8.3% 50.0% 1/2
4 3 12.5% 66.7% 2/3
5 3 12.5% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 4.2% 100.0% 1/1
8 6 25.0% 50.0% 3/6
9 5 20.8% 80.0% 4/5
10 1 4.2% 0.0% 0/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 2 16.7% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 2 16.7% 50.0% 1/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.