Allow

Kristi
11 місце в рейтингу клубу · весь час
YAML Mafia ·Валенсія · 56 ігор · остання гра 23 жов 2025
Валенсия, Испания · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 56
Win-rate 50.0% 28/56
Бали 50.10 з них 10.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 40.0% 2 із 5 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 5/5
дон 66.7% 2/3
мирний 44.4% 16/36
мафія 41.7% 5/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 64.3%
мафія 12 21.4%
шериф 5 8.9%
дон 3 5.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
56 ігор · частки рахуються від них
1 11 19.6% 72.7% 8/11
2 7 12.5% 71.4% 5/7
3 3 5.4% 33.3% 1/3
4 11 19.6% 36.4% 4/11
5 2 3.6% 0.0% 0/2
6 6 10.7% 83.3% 5/6
7 8 14.3% 25.0% 2/8
8 4 7.1% 0.0% 0/4
9 4 7.1% 75.0% 3/4
10 0 0.0% — жодного разу
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 19.4% 71.4% 5/7
2 6 16.7% 66.7% 4/6
3 3 8.3% 33.3% 1/3
4 7 19.4% 28.6% 2/7
5 1 2.8% 0.0% 0/1
6 2 5.6% 100.0% 2/2
7 6 16.7% 33.3% 2/6
8 3 8.3% 0.0% 0/3
9 1 2.8% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 40.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 16.7% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 33.3% 50.0% 2/4
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 2 16.7% 0.0% 0/2
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 66.7% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.