Луна2

Olena Mukha
38 місце в рейтингу клубу · весь час
Rotterdam Mafia Club ·Роттердам · 25 ігор · остання гра 29 тра 2024
Утрехт, Нидерланды
Усі гравці клубу
Період
Ігор 25
Win-rate 44.0% 11/25
Бали 16.90 з них 6.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 62.5% 5/8
мафія 50.0% 3/6
мирний 20.0% 2/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 40.0%
дон 8 32.0%
мафія 6 24.0%
шериф 1 4.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 1 4.0% 100.0% 1/1
2 4 16.0% 25.0% 1/4
3 2 8.0% 0.0% 0/2
4 5 20.0% 20.0% 1/5
5 5 20.0% 60.0% 3/5
6 2 8.0% 100.0% 2/2
7 2 8.0% 50.0% 1/2
8 1 4.0% 100.0% 1/1
9 1 4.0% 0.0% 0/1
10 2 8.0% 50.0% 1/2
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 2 20.0% 0.0% 0/2
4 3 30.0% 0.0% 0/3
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 1 10.0% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 33.3% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.