TUZ Actress

Полина Суржик
23 місце в рейтингу клубу · весь час
Rotterdam Mafia Club ·Роттердам · 51 гра · остання гра 2 лип 2025
Роттердам, Нидерланды · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 51
Win-rate 45.1% 23/51
Бали 34.60 з них 12.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.24
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 4.10

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 72.7% 8/11
дон 50.0% 2/4
мирний 39.4% 13/33
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 33 64.7%
мафія 11 21.6%
дон 4 7.8%
шериф 3 5.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
51 гра · частки рахуються від них
1 5 9.8% 40.0% 2/5
2 8 15.7% 50.0% 4/8
3 7 13.7% 57.1% 4/7
4 5 9.8% 0.0% 0/5
5 4 7.8% 25.0% 1/4
6 9 17.6% 33.3% 3/9
7 3 5.9% 33.3% 1/3
8 6 11.8% 83.3% 5/6
9 2 3.9% 50.0% 1/2
10 2 3.9% 100.0% 2/2
33 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 12.1% 50.0% 2/4
2 3 9.1% 33.3% 1/3
3 4 12.1% 75.0% 3/4
4 3 9.1% 0.0% 0/3
5 4 12.1% 25.0% 1/4
6 7 21.2% 28.6% 2/7
7 3 9.1% 33.3% 1/3
8 3 9.1% 66.7% 2/3
9 2 6.1% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 36.4% 75.0% 3/4
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.