Aurum

Максим
35 місце в рейтингу клубу · весь час
Rotterdam Mafia Club ·Роттердам · 24 гри · остання гра 30 лип 2025
Амстердам, Нидерланды · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 24
Win-rate 54.2% 13/24
Бали 20.70 з них 2.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 1.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мафія 60.0% 3/5
мирний 46.2% 6/13
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 54.2%
мафія 5 20.8%
шериф 3 12.5%
дон 3 12.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 2 8.3% 0.0% 0/2
2 3 12.5% 66.7% 2/3
3 3 12.5% 100.0% 3/3
4 2 8.3% 100.0% 2/2
5 2 8.3% 50.0% 1/2
6 2 8.3% 50.0% 1/2
7 4 16.7% 50.0% 2/4
8 2 8.3% 0.0% 0/2
9 1 4.2% 0.0% 0/1
10 3 12.5% 66.7% 2/3
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 15.4% 0.0% 0/2
2 3 23.1% 66.7% 2/3
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 15.4% 50.0% 1/2
8 2 15.4% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 50.0% 1/2
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.