Sunrise (Yerevan)

Инга
33 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 30 ігор за 2026 рік · остання гра 14 чер 2026
Ереван, Армения · домашній клуб — Joker Mafia Club
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 30
Win-rate 40.0% 12/30
Бали 27.50 з них 6.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 4/7
мирний 38.9% 7/18
шериф 33.3% 1/3
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 60.0%
мафія 7 23.3%
шериф 3 10.0%
дон 2 6.7%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 6 20.0% 66.7% 4/6
2 2 6.7% 50.0% 1/2
3 1 3.3% 100.0% 1/1
4 3 10.0% 66.7% 2/3
5 3 10.0% 33.3% 1/3
6 4 13.3% 25.0% 1/4
7 3 10.0% 33.3% 1/3
8 5 16.7% 0.0% 0/5
9 2 6.7% 0.0% 0/2
10 1 3.3% 100.0% 1/1
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 27.8% 80.0% 4/5
2 1 5.6% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 5.6% 0.0% 0/1
5 2 11.1% 50.0% 1/2
6 2 11.1% 0.0% 0/2
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 3 16.7% 0.0% 0/3
9 2 11.1% 0.0% 0/2
10 1 5.6% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 28.6% 100.0% 2/2
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.