Приз ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

52 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 34 гри за 2026 рік · остання гра 30 чер 2026
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 34
Win-rate 23.5% 8/34
Бали 17.80 з них 2.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 20.0% 1 із 5 ПУ
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 40.0% 2/5
мирний 23.8% 5/21
дон 20.0% 1/5
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 61.8%
мафія 5 14.7%
дон 5 14.7%
шериф 3 8.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 2 5.9% 0.0% 0/2
2 3 8.8% 0.0% 0/3
3 5 14.7% 20.0% 1/5
4 5 14.7% 40.0% 2/5
5 1 2.9% 0.0% 0/1
6 3 8.8% 33.3% 1/3
7 2 5.9% 0.0% 0/2
8 3 8.8% 66.7% 2/3
9 2 5.9% 0.0% 0/2
10 8 23.5% 25.0% 2/8
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.8% 0.0% 0/1
2 2 9.5% 0.0% 0/2
3 4 19.0% 25.0% 1/4
4 3 14.3% 33.3% 1/3
5 1 4.8% 0.0% 0/1
6 2 9.5% 0.0% 0/2
7 1 4.8% 0.0% 0/1
8 2 9.5% 100.0% 2/2
9 1 4.8% 0.0% 0/1
10 4 19.0% 25.0% 1/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 1 33.3% 0.0% 0/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 50.0% 1/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.