Puppey

George Sokolovskiy
17 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 55 ігор за 2026 рік · 66 загалом · остання гра 1 лис 2026
Ереван, Армения · домашній клуб — Joker Mafia Club
Усі гравці клубу
Ігор 55
Win-rate 47.3% 26/55
Бали 51.40 з них 9.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 53.8% 7/13
шериф 42.9% 3/7
мирний 40.0% 12/30

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 54.5%
мафія 13 23.6%
шериф 7 12.7%
дон 5 9.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
55 ігор · частки рахуються від них
1 5 9.1% 60.0% 3/5
2 12 21.8% 41.7% 5/12
3 9 16.4% 44.4% 4/9
4 5 9.1% 60.0% 3/5
5 3 5.5% 33.3% 1/3
6 3 5.5% 0.0% 0/3
7 5 9.1% 80.0% 4/5
8 3 5.5% 33.3% 1/3
9 3 5.5% 0.0% 0/3
10 7 12.7% 71.4% 5/7
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 13.3% 75.0% 3/4
2 9 30.0% 33.3% 3/9
3 3 10.0% 33.3% 1/3
4 4 13.3% 50.0% 2/4
5 2 6.7% 0.0% 0/2
6 1 3.3% 0.0% 0/1
7 2 6.7% 50.0% 1/2
8 1 3.3% 0.0% 0/1
9 1 3.3% 0.0% 0/1
10 3 10.0% 66.7% 2/3
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 2 15.4% 50.0% 1/2
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 3 23.1% 66.7% 2/3
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 3 60.0% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.