Denchik

Денис
12 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 56 ігор за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
Ереван, Армения · домашній клуб — Joker Mafia Club
Усі гравці клубу
Ігор 56
Win-rate 60.7% 34/56
Бали 63.50 з них 13.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 50.0% 2 із 4 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 88.9% 8/9
мафія 83.3% 5/6
мирний 52.9% 18/34
шериф 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 60.7%
дон 9 16.1%
шериф 7 12.5%
мафія 6 10.7%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
56 ігор · частки рахуються від них
1 3 5.4% 66.7% 2/3
2 2 3.6% 100.0% 2/2
3 5 8.9% 40.0% 2/5
4 8 14.3% 75.0% 6/8
5 5 8.9% 80.0% 4/5
6 8 14.3% 100.0% 8/8
7 5 8.9% 60.0% 3/5
8 5 8.9% 40.0% 2/5
9 7 12.5% 57.1% 4/7
10 8 14.3% 12.5% 1/8
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.9% 0.0% 0/1
2 2 5.9% 100.0% 2/2
3 3 8.8% 0.0% 0/3
4 4 11.8% 75.0% 3/4
5 3 8.8% 66.7% 2/3
6 4 11.8% 100.0% 4/4
7 5 14.7% 60.0% 3/5
8 2 5.9% 100.0% 2/2
9 4 11.8% 50.0% 2/4
10 6 17.6% 0.0% 0/6
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 0.0% 0/2
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 2 33.3% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 22.2% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 2 22.2% 100.0% 2/2
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 22.2% 100.0% 2/2
10 1 11.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.