Scarpia

Максим
26 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 42 гри за 2026 рік · 47 загалом · остання гра 1 лис 2026
Ереван, Армения · домашній клуб — Joker Mafia Club
Усі гравці клубу
Ігор 42
Win-rate 42.9% 18/42
Бали 39.40 з них 10.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.24
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 40.0% 2 із 5 ПУ
Штрафи 1.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 85.7% 6/7
мирний 40.7% 11/27
шериф 16.7% 1/6
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 64.3%
мафія 7 16.7%
шериф 6 14.3%
дон 2 4.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 3 7.1% 0.0% 0/3
2 4 9.5% 75.0% 3/4
3 5 11.9% 40.0% 2/5
4 5 11.9% 20.0% 1/5
5 7 16.7% 57.1% 4/7
6 4 9.5% 50.0% 2/4
7 4 9.5% 25.0% 1/4
8 3 7.1% 66.7% 2/3
9 2 4.8% 0.0% 0/2
10 5 11.9% 60.0% 3/5
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.1% 0.0% 0/3
2 3 11.1% 66.7% 2/3
3 3 11.1% 33.3% 1/3
4 4 14.8% 25.0% 1/4
5 4 14.8% 50.0% 2/4
6 2 7.4% 50.0% 1/2
7 1 3.7% 0.0% 0/1
8 2 7.4% 50.0% 1/2
9 1 3.7% 0.0% 0/1
10 4 14.8% 75.0% 3/4
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 33.3% 50.0% 1/2
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 42.9% 66.7% 2/3
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.